Sprema se luda završnica

VIDEO Harry Kane vodi Tottenham prema Ligi prvaka

U zaostaloj utakmici 27. kola engleske Premierlige Queens Park Rangers, koji se bori za opstanak, u subotu je na svom stadionu poražen od Tottenhama s 1-2...

Junak utakmice ponovno je bio Harry Kane, koji je zabio oba gola za Spurse, i time ih je ostavio u igri za Ligu prvaka. Kane je prvi pogodak postigao u 34. minuti nakon asistencije Townsenda, a potom je u 68. zabio za povećanje vodstva nakon odličnog proigravanja Masona

Na listi strijelaca vode Diego Costa (Chelsea) i Sergio Aguero (Manchester City) sa po 17 golova, a slijedi Harry Kane sa 16.

Pogodak nade postigao je Sandro, bivši igral Tottenhama u 75. minuti, no do kraja susreta QPR ipak nije dohvatio barem bod.

Hrvatski nogometaš Niko Kranjčar ostao je na klupi za pričuve Queens Park Rangersa.