Zadnje kolo Premierlige

VIDEO Gol Kramarića za petardu Leicestera, Hull City ispao!

Nogometaši Hull Citya ispali su iz Premijerlige, a hrvatski napadač Andrej Kramarić sezonu je okončao pogotkom za Leicester City u zadnjem kolu Engleske lige.

Hull City je odigrao 0:0 kod kuće s Manchester Unitedom, te se pridružio Burnleyu i Queens Park Rangersima, koji su ranije ispali iz elitnog društva.

VIDEO Gerrard zabio na oproštaju, Liverpool primio šest komada!

Hullu je protiv Uniteda igrala samo pobjeda do koje na kraju nisu stigli, a i da jesu ne bi im puno značila jer je izravni konkurent Newcastle s 2:0 pobijedio West Ham i osigurao ostanak. Za Hull City je cijelu utakmicu odigrao Nikica Jelavić, a United je od 59. minute igrao bez isključenoga Fellainija.

Andrej Kramarić je sezonu okončao zgoditkom i to posljednjim, petim u 86. minuti u velikoj domaćoj pobjedi Leicester Citya nad QPR (5:1). Kramarić je ušao u igru u 65. minuti.