Briljantna partija

VIDEO Fantastični Sergio Aguero demolirao Spurse!

U prvoj utakmici osmog kola Premierlige do tri boda su stigli aktualni prvaci.

Manchester City je pobijedio Tottenham 4:1, a apsolutni junak pobjede Građana bio je Sergio Aguero koji je postigao sva četiri pogotka.

U 13. minuti Aguero je pogodio donji desni kut Huga Llorisa, ali samo dvije minute kasnije Christian Eriksen poravnava.

City je u 20. iz jedanaesterca, prvog od ukupno četiri dosuđena na ovom ogledu, ponovno vratio prednost nakon što je Aguero bio siguran realizator. U 32. se nakon Aguerova udarca s bijele točke Lloris pokazao uspješnijim i s minimalnom prednošću Građana otišlo se na odmor.

U nastavku je Tottenham dobio priliku za izjednačenje - Roberto Soldado je izborio, ali i promašio jedanaesterac (Hart mu je obranio udarac) u 62. minuti.

Sve je bilo riješeno pet minuta kasnije. Federico Fazio je isključen, a Aguero je ovaj put uspješniji iz penala od Llorisa. Konačan rezultat Sergio Aguero je postavio u 75. minuti.

All Goals - Manchester City 4-1 Tottenham - 18... by akainuxace