breaking news !: UŽIVO Milanović: "Ovo je priprema za državni udar"
kakav majstor

VIDEO Neuništivi Drogba: Zabija kako mu se 'sprdne'

U sklopu posljednjeg kola regularnog dijela sezone američko-kanadske MLS lige, Montreal je preokretom na svom travnjaku s 2:1 slavio protiv Toronta...

Montreal je do preokreta vodio Didier Drogba, bivši napadač londonskog Chelseaja. Postići dva pogotka i nije neka novost za Bjelokošćanina, ali zabiti dva u razmaku od dvije minute i to petom je nešto zbog čega svaka obrana svijeta i dan danas strepi kada se pred njihovim golom nađe Drogba.

Toronto je vodio 1:0 sve do 54. minute, a onda je Drogba nakon ubacivanja Piattija i Donadela petom pospremao lopte u mrežu.

Montreal je pobjedom skočio na treće mjesto Istočne konferencije, čime si je osigurao prednost domaćeg travnjaka u prvom krugu doigravanja. Za prolazak u konferencijsko polufinale Montreal će za tri dana ponovno odmjeriti snage s Torontom na ovom istom travnjaku.