Napokon!

VIDEO Čudesna večer: Briljantni Mateo Kovačić zabio hat-trick za Inter!

Mateo Kovačić zabio je svoj prvi gol u dresu Intera, a onda se otvorilo...

Inter se plasirao u Europsku ligu novom pobjedom protiv islandskog Stjarnana. U prvoj su utakmici Talijani slavili 3:0, a u uzvratu na San Siru čak 6:0!

Na utakmici je briljirao Mateo Kovačić koji je postigao hat-trick! To su prvi pogoci Matea uopće za Inter nakon što je prije godinu i pol stigao iz Dinama.

''Radio sam naporno. Da, godina i pol bez gola je dugo, ali sad sam sretan," rekao je Mateo i dodao:

"Volim kad moja momčad igra, ima posjed lopte, onda se mogu zabaviti. A sada definitivno moram popraviti defenzivu."

Prva dva gola Intera djelo su Hrvata. Prvi je pogodak Mateo zabio u 28. minuti, a drugi pet minuta kasnije nakon solo prodora. Na početku drugog dijela je zabio i treći sjajnim udarcem izvana, a onda ga je Walter Mazzarri izvadio iz igre.

Za Inter su još zabili Osvaldo i dva puta Icardi...