Mourinho našao krivca

Na prijateljskoj utakmici u Bremenu Chelsea je visoko poražen od domaćeg Werdera s 3:0.

Jak je sastav izveo Jose Mourinho u Bremenu, ali je svejedno teže stradao od domaćina. Werder je slavio s 3:0 pogocima Elije u 20. minuti s 11 metara, Obraniaka u 37. minuti, a u 89. je zabio Felix Kroos, brat novog igrača Reala Tonija.

Za Chelsea je debitirao Thibaut Courtois koji se istaknuo jednom sjajnom obranom, a u drugih 45 minuta vratra Bluesa branio je Petr Čech.

Treba reći i akko je Jose Mourinho koristio svoje najbolje nogometaše, ali ni prva ni druga postava nisu uspjele zabiti pogodak Nijemcima.

Portugalac je još jednom za poraz optužio suca: 'On je bio tu da zabavi navijače Werdera'', u svom je stilu poručio Mourinho.