Preokret u 17 minuta

VIDEO Chelsea krenuo pobjedom u gostima, sjajan debi Fabregasa i Coste!

U posljednjem susretu 1. kola engleske Premierlige Chelsea je na gostovanju pobijedio Burnley 3-1, a sva četiri gola pala su u prvom poluvremenu...

Povratnik u elitni razred engleskog nogometa nakon 33 godine poveo je golom Scotta Arfielda u 14. minuti, no 'Bluesi' su do konca prvog dijela okrenuli rezultat s tri gola. Strijelci su bili Diego Costa (17), koji je ovoga ljeta stigao iz Atletico Madrida, te Andre Schürrle (21) i Branislav Ivanović (34). Odličnu partiju pružio je i bivši igrač Arsenala i Barcelone Cesc Fabgregas koji je asistirao za drugi i treći pogodak.

Za Chelsea je nastupio i Didier Drogba koji se nakon dvije godine vratio među 'Bluese'. Drogba je igrao za londonski klub od 2004. do 2012. postigavši 157 golova u 340 nastupa. (Hina)