breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Sneijder spasio Oranje

VIDEO Bugari iznenadili Italiju, Hrvatska sama na vrhu skupine!

U dvoboju H skupine kvalifikacija za EURO 2016 u Sofiji su nogometaši Bugarske i Italije odigrali 2-2, pa je Hrvatska sama na čelu skupine.

Već u 3. minuti Talijani su poveli autogolom Jordana Mineva, no Bugari su od 11. do 17. minute uspjeli preokrenuti pogocima Ivelina Popova i Iliana Micanskog.

U nezanimljivom drugom dijelu nije se događalo skoro ništa do 84. minute kada je talijanski Brazilac Eder postigao lijep izjednačujući pogodak.

Do kraja su Talijani imali još nekoliko prilika za pobjedu, no Bugari su uspjeli ostati neporaženi.

6. Malta 5 0 1 4 1-9 1

Inače, U utakmicama kvalifikacija za EURO 2016 u subotu Nizozemska i Turska su odigrali 1-1, dok su uvjerljive pobjede ubilježili Belgija i BiH.

U skupini A Turci su u Amsterdamu pogotkom Buraka Yilmaza od 37. minute vodili sve do sudačke nadoknade, kada je Wesley Sneijder uspio izjednačiti i ostaviti Nizozemce u utrci za EURO.