Kobna pogreška

VIDEO Belgija razbila BiH: Spahić autogolom otvorio kanonadu, četiri gola Ronalda

Belgija je pobijedila Bosnu i Hercegovinu 4:0 u Bruxellesu...

U njazanimljivijoj utakmici večeri kvalifikacija za SP 2018 Belgija je u Bruxellesu pobijedila BiH s 4-0, dok su uvjerljive domaće pobjede ubilježili Francuska i Nizozemska.

BiH je "potopljena" u Bruxellesu, a Belgijanci su mogli doći i do uvjerljivije pobjede jer je BiH odigrala jednu od svojih najslabijih utakmica. U 26. minuti autogol je postigao Emir Spahić, a tri minute kasnije nakon greške bivšeg hrvatskog reprezentativca Jajala na 2-0 je povećao Eden Hazard. U 60. minuti Alderweireld je povećao na 3-0, a u 79.

Romelu Lukaku postiže gol za 4-0. Francuzi su u Parizu gubili od Bugara s 0-1 od šeste minute, a onda su dokraja prvog dijela nanizali tri gola, da bi u drugom dijelu postigli još jedan za konačnih 4-1. Nizozemska je s 4-1 kod kuće porazila Bjelorusiju uz dva gola Promesa, dok su u Budimpešti Švicarci pobijedili Mađare s 3-2 pogotkom Stockera u 90. minuti.

Cristiano Ronaldo je postigao čak četiri gola u domaćoj pobjedi Portugala nad nejakom Andorom od 6-0.

SKUPINA A

Francuska - Bugarska 4-1 (Gameiro 23, 59, Payet 26, Griezmann 38/Aleksandrov 6pen)

Luksemburg - Švedska 0-1 (Lustig 58)

Nizozemska - Bjelorusija 4-1 (Promes 15, 31, Klaasen 56, Janssen 64/Rios 46)

LJESTVICA: Francuska, Nizozemska i Švedska po 4 boda, Bugarska 3, Luksemburg i Bjelorusija po 1.