Već na startu

VIDEO Bayer šokirao Dortmund: Pao najbrži gol u povijesti Bundeslige!

Napadač Bayera iz Leverkusena Karim Bellarabi postigao je najbrži pogodak u povijesti njemačke nogometne lige...

Bellarabi je doveo svoju momčad u vodstvo na gostovanju kod Borussije u Dortmundu nakon samo sedam sekundi igre.

Bellarabi je tako nadmašio dosadašnje rekordere Giovanea Elbera (za Bayern protiv Hamburger SV-a, siječanj 1998), Ulfa Kirstena (za Bayer Leverkusen protiv Kaiserslauterna, ožujak 2002) i Paula Freiera (za Bochum protiv Muenchena 1860, svibanj 2003).

Bayer je slavio s konačnih 2-0, a drugi pogodak je u posljednjoj, petoj minuti sudačke nadoknade postigao Stefan Kiessling.

Mladi hrvatski reprezentativni stoper Tin Jedvaj debitirao je u Bundesligi odigravši svih 90 minuta za Bayer.

Milan Badelj i Ivo Iličević odigrali su čitavu utakmicu za Hamburger SV koji je na gostovanju kod Koelna odigrao 0-0. (Hina)