Napoli razbio Milan

VIDEO Pogledajte sjajnu asistenciju Kalinića: Fiorentina pobjegla Interu

U derbiju sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Napoli je na San Siru deklasirao Milan 4:0, dok je Fiorentina pobjedom protiv Atalante 3:0 preuzela vrh ljestvice Serie A.

Fiorentina je vrata pobjede širom otvorila već u šestoj minuti utakmice kada je Gabriel Paletta skrivio kazneni udarac i pritom dobio crveni karton, a jedanaesterac iskoristio Josip Iličić. U 34. minuti je Borja Valero povisio na 2:0 i praktički riješio pitanje pobjednika.

Točku na i uvjerljivog nastupa Viola stavio je Joan Verdu u sudačkoj nadoknadi na asistenciju Nikole Kalinića. Hrvatski napadač je odigrao svih 90 minuta za domaći sastav kao i Milan Badelj dok Ante Rebić nije ulazio u igru.

U derbiju kola Napoli je na San Siru razbio Milan 4:0 uz sjajnu predstavu dvostrukog strijelca Lorenza Insignea (48, 68). Pogodak za goste zabio je i Allan (13), a očajno izdanje Milana upotpunio je Rodrigo Ely autogolom u 77. minuti. Ivan Strinić nije nastupio za goste.