Remi u Walesu

VIDEO Arsenal za 20 minuta sredio United, briljantni Sanchez i Özil!

U velikom derbiju engleskog nogometa Arsenal je na stadionu Emirates deklasirao Manchester United 3:0 postigavši sva tri gola u prvih 20 minuta utakmice.

Topnici su furiozno ušli u susret i već nakon 20 minuta riješili su pitanje pobjednika. Manchester United su uništili Alexis Sanchez i Mesut Ozil. Prvi je zabio dva sjajna pogotka, a drugi upisao pogodak i asistenciju.

Posljednji put Arsenal je u prvenstvu zabio Unitedu tri pogotka prije 14 godina, a ovoga puta trebalo mu je svega 20 minuta. Bila je to ujedno i prva domaća pobjeda Arsenala protiv Crvenih vragova u posljednje četiri godine.

Swansea City i Tottenham su remizirali 2:2, nakon što je domaćin dva puta vodio. Golove za Swansea zabili su Ayew (16) i Kane (31-ag), a za goste je dvostruki strijelac bio Eriksen (27, 65).

Arsenal vs Manchester United 3-0 All Goals... by HDFootball2015