Teško do pobjede

VIDEO Arsenal slomio Preston, Giroud opet zabio u završnici

Arsenala je pobijedio Preston North End 2:1 i plasirao se u 4. kolo engleskog FA kupa.

Nogometaši Arsenala izborili su plasman u 4. kolo engleskog FA kupa nakon što su na gostovanju pobijedili drugoligaša Preston North End 2-1.

Domaćin, koji se nalazi na 11. mjestu 'Championshipa', poveo je u sedmoj minuti golom Calluma Robinsona i zadržao je vodstvo do konca poluvremena.

"Topnici" su izjednačili u 46. minuti golom Aarona Ramseyja, a pobjednički pogodak za goste zabio je Oliver Giroud u 89. minuti.

"Nismo dobro ušli u susret, Preston nas je iznenadio svojom igrom. Ipak, u drugom poluvremenu smo bili bolji i zasluženo smo pobijedili. Pokazali smo pravi karakter i zabili dva gola", kazao je francuski napadač koji je drugi put u posljednja četiri dana spasio Arsenal.

U utorak je u ligaškom susretu kod Bournemoutha zabio za 3-3 u sudačkoj nadoknadi utakmice nakon što je Arsenal gubio 0-3.