Dočekali preokret

Veliko slavlje Slavena: Crepulja u 89. minuti srušio Osijek!

Zbog Uskrsa je 27. kolo HNL-a rastegnuto od četvrtka do subote

Prva utakmica odigrana je u Koprivnici gdje je Slaven Belupo pobijedio Osijek 2:1 i pobjegao iz opasne zone.

Osječani su poveli preko bugarskog veznjaka Daniela Peeva u 14. minuti, a njihovo vodstvo potrajalo je 200-tinjak sekundi, dok Koprivničanci nisu izjednačili preko Dinamova napadača na posudbi, Filipa Mihaljevića.

Po teškom terenu pokušavale su i jedna i druga momčad stići do pobjedničkog pogotka i činilo se da će susret završiti podjelom bodova.

Međutim, u 89. minuti Slaven je stigao do gola vrijednog tri boda na prilično neobičan način - Osijek je imao korner, domaći braniči su odbili i uslijedila je brza kontra, Ozobić je sjajno vidio kako u prazan prostor utrčava Ljuban Crepulja i ovaj spretno matira Lončarića.

Bacili su gosti nakon toga sve karte u napad, a u trećoj minuti nadoknade umalo su i izjednačili, ali je Mešanović s pet metara pogodio vratnicu i bodovi su ostali u Podravini.