'Kraljevi' u osmini finala

VIDEO Teška i sretna pobjeda Reala: PSG ima za čime žaliti

U derbiju večeri 4. kola Lige prvaka Real Madrid je pobijedio Paris Saint-Germain 1-0 osiguravši plasman u osminu finala...

U dvoboju na Santiago Bernabeu pobjednika je odlučio pogodak Nacha u 35. minuti. PSG je dominirao veći dio susreta, imao nekoliko sjajnih prilika, no bodove je osvojio 'Kraljevski klub' i to više sretno nego spretno. Jedini pogodak vidjeli smo u 35. minuti kada je Kroos pucao po golu, Thiago Silva je blokirao loptu koja se odbila do Nacha koji je iz kosa iznenadio neopreznog Trappa.

VIDEO Kakva večer Vatrenih: I Srna i Eduardo zabili u pobjedi Šahtara!

Pogodak s utakmice Reala i PSG-a možete vidjeti OVDJE.

PSG je najbolju priliku imao u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada se Cavani sam našao ispred Navasa no spetljao se. Francuzi su i dva puta uzdrmali okvir gola, Rabiot u 37. minuti, a Di Maria u 89. minuti. Luka Modrić je odigrao cijeli susret za Real, dok je Mateo Kovačić odigrao posljednjih deset minuta.

Real Madrid ima deset bodova i dva kola prije kraja natjecanja po skupinama je osigurao prolaz u osminu finala. PSG je drugi sa sedam bodova, dok Malmo i Šahtar imaju po tri boda.