Zaprešićani bez šanse

Hajduk sjajnim poluvremenom slomio Inter: Vodeći trio u tri boda!

Hajduk se vratio na pobjednički kolosijek nakon što je u studenom izgubio obje utakmice.

U 17. kolu HNL-a Hajduk je na Poljudu pobijedio Inter Zaprešić 4:0 i stigao na bod iza Dinama te tri iza vodeće Rijeke.

Remi u Gradskog vrtu gdje je Osijek duboko u sudačkoj nadoknadi zaustavio Rijeku, Splićani su iskoristili na najbolji mogući način - uvjerljivom pobjedom i uz odličnu igru ostvarili su pobjedu, prvu prvenstvenu poslije gotovo mjesec dana i HNL je opet iznimno zanimljiv.

Prvi pogodak na utakmici zabio je Tino Sven Sušić koji je u 23. minuti preciznim udarcem s 15-ak metara, a na 2:0 je povećao mladi Fran Tudor dvije minute prije kraja poluvremena.

U zadnjim sekundama poluvremena iz blizine je pogodio Marko Bencun, a u posljednjim trenucima utakmice Ante Roguljić je postavio konačnih 4:0.

Pred 3.888 gledatelja sudio je Damir Batinić iz Osijeka.