Za petama Realu

VIDEO Barcine zvijezde prejake za Atletico, Mandžo zabio na Camp Nou!

U derbiju 18. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na svom Camp Nou svladala Atletico iz Madrida s 3-1...

Zapaženu ulogu imali su i hrvatski reprezentativci, Ivan Rakitić je asistirao Lionelu Messiju sa pogodak za konačnih 3-1 u 87. minuti, dok je Mario Mandžukić bio strijelac jedinog gola za Atletico kada je u 57. minuti iskoristio 11-erac kojim je smanjio na 2-1.

Barcelona vs Atletico Madrid 3-1 All Goals... by gentaa

Barcelona je povela sa 2-0 u prvom poluvremenu preko Neymara (12) i Suareza (35) prije no što je Mandžukić (57-11m) silovito izvedenim kaznenim udarcem smanjio na 2-1 da bi Rakitić odličnim proigravanjem u gostujućem kaznenom prostoru pronašao Messija (87) koji se lijepo snašao na malom prostoru i potvrdio pobjedu Barcelone.

Rakitić je nakon dodavanja za Messija zamijenjen u 87. minuti, dok je Mandžukić odigrao svih 90 minuta za Atletico.

Barcelona je sada druga sa 41 bodom, jednim manje uz utakmicu više od vodećeg Real Madrida, dok je Atletico treći sa 38 bodova.