Anfield ga ispratio pljeskom

VIDEO Teška ozljeda Lovrena: Na nosilima ga iznijeli s terena!

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren ozlijedio se u remiju svog Liverpoola kod kuće protiv WBA...

Liverpool i WBA remizirali su 2-2 nakon što je Origi spasio Redse poraza u sudačkoj nadoknadi. Upravo je napadač Liverpoola Divock Origi ušao u igru u 78. minuti umjesto našeg LovrenaHrvatski reprezentativac pretrpio je tešku ozljedu koljena nakon grubog starta veznjaka gostiju Craiga Gardnera, koji mu je čepovima kopačke do krvi zarezao koljeno, te je na nosilima iznesen s terena.

Prilikom izlaska s travnjaka na nosilima, Lovren je dobio velikodušan pljesak Anfielda. Težina ozljede još nije poznata, ali na prvi pogled nikako ne izgleda dobro.

Liverpool je jedva spasio bod pogotkom Origija u šestoj minuti sudačke nadoknade nakon što je WBA vodio pogocima Dawsona i Olssona.