ne može bizarnije

VIDEO Neviđeni kiks suca: Poništio pogodak iz jedanaesterca!

Iz bizarnog razloga sudac je poništio regularni jedanaesterac u 2. HNL ligi. Kiks je to koji će obići svijet...

Neviđeni skandal zabilježen je u 2. HNL ligi na utakmici Dugopolja i Sesveta. Domaćin je vodio 2:1 u 75. minuti kada je sudac dodijelio kazneni udarac za Sesvete.

Ante Aralica neobranjivo je pogodio lijevu vratarevu stranu golu, no pogodak nije priznat. Štoviše sudac Tino Krečak pokazao je na gol-aut, a razlog je taj što je lopta prošla kroz proparani dio mreže. Pomoćni suci trebali bi uoči početka svakog poluvremena provjeriti obje mreže da nema rupa, no očito im je ova promaknula.

Utakmica je nakon brojnih protesta nastavljena, a pravda je donekle zadovoljena u sudačkoj nadoknadi kada su Sesvete ipak zabile za 2:2.