breaking news !: UŽIVO Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"
Bravo Stipe!

VIDEO Mladi Hrvat opet zabio u Serie A: Trzaj glavom za potvrdu pobjede

U susretu 18. kola Serie A Udinese je na stadionu Communale pobijedio Atalantu 2:1.

U pobjedi Udinesea nad Atalantom (2:1) jedan od najboljih igrača bio je hrvatski nogometaš Stipe Perica koji je postigao drugi pogodak za domaćine.

Udinese je poveo u 22. minuti golom Cyrila Thereaua, a na 2:0 je povisio Perica sjajnim pogotkom glavom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Bivši napadač Zadra, kojeg je Chelsea posudio Udineseu, igrao je do 83. minute kada je uz veliki pljesak zamijenjen. Bio je to drugi pogodak sezone 20-godišnjeg napadača nakon što je u prosincu zabio za pobjedu protiv Torina (1:0).

Atalanta je u nastavku uspjela tek ublažiti poraz, a pogodak je postigao Marco D'Alessandro u 75. minuti.

Udineseu je to bila druga uzastopna pobjeda u Serie A nakon dva uzastopna poraza, dok su gosti iz Bergama upisali treći poraz u nizu.