I više nego uvjerljivo

VIDEO Dominantni Real pregazio Basel, sjajna asistencija Modrića!

Aktualni europski prvak Real Madrid otvorio je Ligu prvaka uvjerljivom pobjedom 5-1 protiv Basela u susretu 1. kola B skupine, uz jednu asistenciju hrvatskog reprezentativca Luke Modrića...

Real je katastrofalno otvorio sezonu (izgubili Superkup i upisali dva poraza zaredom u ligi) pa mu je pobjeda na otvaranju Lige prvaka bile od iznimne važnosti kako bi se u svlačionicu i na tribine vratilo dobro raspoloženje. I slavio je više nego uvjerljivo.

Kraljevski klub' je sav posao obavio u prvom poluvremenu kada je nakon 37 minuta vodio 4-0 golovima Mareka Suchyja (14-autogol), Garetha Balea (30), Cristiana Ronaldo (31) i Jamesa Rodrigueza (37).

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić sjajno je asistirao Baleu za drugi gol, a potom i započeo akciju za treći pogodak koji je postigao Ronaldo. Basel je u 38. minuti smanjio rezultat preko Derlisa Gonzaleza. U nastavku susreta među strijelce se upisao i Karim Benzema u 79. minuti za konačnih 5-1.

Golove utakmice Real Madrid - Basel možete pogledati OVDJE.

Luka Modrić igrao je do 75. minute kada je ustupio svoje mjesto Illarramendiju. Publika na Santiago Bernabeuu ispratila ga je ovacijama. (Hina)

Rezultati 1. kola Lige prvaka:

Skupina A:

Juventus - Malmo 2-0 (Tevez 59, 90)

Olympiakos - Atletico Madrid 3-2 (Masuaku 13, Afellay 33, Mitroglou 73/MANDŽUKIĆ 38, Griezmann 86)

Skupina B:

Liverpool - Ludogorec 2-1 (Balotelli 82, Gerrard 90+3pen/Dani Abalo 90+1)

Real Madrid - Basel 5-1 (Suchy-ag 14, Bale 30, Ronaldo 31, Rodriguez 37, Benzema 79/Gonzalez 38)