Hat-trick Brazilca

Slaven razbio Cibaliju: Heber sjajnim golovima „potopio“ Vinkovčane

U utakmici 20. kola Prve HNL Slaven Belupo je u Koprivnici pobijedio Cibaliu s 4-0 (2-0).

Slaven Belupo je uvjerljivom pobjedom protiv "fenjeraša" Cibalije okončao jesenski dio prvenstva na petom mjestu.

Odluka je pala već u prvom dijelu kada je junak dvoboja Brazilac Heber s dva vrlo efektna pogotka, u 15. i 28. minuti susreta, "zacementirao" pobjedu koprivničkom sastavu.

Brazilac je svoj treći gol na utakmici, a sedmi u sezoni, zabio iz protunapada u 76. minuti. Samo tri minute kasnije Stefan Savić je iz solo prodora povećao na konačnih 4-0.

Vodi Rijeka s 52 boda ispred Dinama (46), Osijeka (38) i Hajduka (37), Slaven je peti s 27 bodova, a Cibalia zadnja sa 8, koliko ima i Split.

Susret se igrao na Gradskom stadionu, a sudio je pred 300 gledatelja Kulušić iz Šibenika.

Strijelac: 1-0 Heber (15), 2-0 Heber (38), 3-0 Heber (76), 4-0 Savić (79)