Jelaviću poništen gol

Sjajna utakmica za kraj kola: Spektakularan gol Valencije!

Četvrto kolo Premierlige zatvorili su Hull City i West Ham.

U odličnoj utakmici pobjednika nije bilo - završilo je 2:2 i to je rezultat kojim zadovoljniji mogu biti gosti s obzirom da su dvaput bili u zaostatku.

Poveo je Hull City pogotkom najnovijeg pojačanja Abela Hernandeza u 39. minuti kojemu je to bio debi za novu momčad nakon što je krajem prijelaznog roka stigao iz Palerma.

Naš Nikica Jelavić postigao je vrlo brzo nakon toga (u 42. minuti) i drugi pogodak za domaćine, ali je opravdano poništen zbog zaleđa.

Početkom nastavka, u 50. minuti, West Ham poravnava spektakularnim pogotkom Ennera Valencije. Domaćini stižu do novog vodstva 14 minuta kasnije preko Mohameda Diamea koji je ovog ljeta stigao u Hull City baš iz West Hama.

Uporne goste to nije pokolebalo i svega tri minute kasnije sreća ih je nagradila tako što je autogol postigao Curtis Davies.