Naši bez minutaže

VIDEO Nova pobjeda Milana, Torino i Bologna slavili u gostima

Ne odveć bogato golovima bilo je poslijepodne u Serie A.

U susretu 25. kola Serie A Torino je na gostovanju pobijedio Palermo 3:1, a gostujuću pobjedu ostvarila je i Bologna porazivši Udinese 1:0. Dvoboj između Sampdorije i Atalante završio je bez golova.

Palermo je poveo već u drugoj minuti pogotkom Alberta Gilardina, no gosti su do poluvremena okrenuli rezultat golovima Cira Immobilea (19-11m) i Giancarla Gonzaleza (31-autogol). Immobile je u 69. minuti svojim drugim golom prelomio utakmicu i Torinu osigurao tri boda. Mato Jajalo nije nastupio za Palermo.

Tri boda na gostovanju dohvatila je i Bologna pobijedivši Udinese 1:0, a pogodak odluke zabio je Mattia Destro u 79. minuti. Stipe Perica i Andrija Balić nisu nastupili za Udinese.

U dvoboju između Sampdorije i Atalante nije bilo golova.

U prvom nedjeljnom susretu Milan je pobijedio Genou 2:1. Golove za Rossonere zabili su Carlos Bacca (5) i Keisuke Honda (64), dok je Alessio Cerci pogotkom u sudačkoj nadoknadi ublažio poraz gostiju.