neobranjivo

VIDEO "Nebeski" Mandžukić zabio u pobjedi Juventusa!

Talijanski prvak Juventus mirno će u nedjelju pratiti ishode svojih najbližih pratitelja nakon što je lakoćom slavio protiv Atalante uz pogodak Marija Mandžukića...

Juventus je u sklopu 15. kola talijanske Serie A na svom stadionu s 3:1 slavio protiv solidne Atalante. Gosti su rano i u kratkom periodu primili dva pogotka i tu je utakmica bila prelomljena. Alex Sandro i Rugani zabili su u 15. odnosno 19. minuti za 2:0 vodstvo Juventusa.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić stavio je točku na I svojim pogotkom u 64. minuti nakon što ga je u kaznenom prostoru pronašao Miralem Pjanić. BiH reprezentativac ubacio je visoku loptu, a Mandžo ju je glavom neobranjivo poslao u lijevi vratarev kut.

Atalanta je u 82. preko Freulera postigla počasni pogodak.

Uoči nedjeljnjih utakmica 15. kola Juventus je vodeći sastav Serie A s čak sedam bodova više od drugoplasiranih Rome i Milana.