Carpi bolji od Udinesea

VIDEO Fiorentina sve dalje od vrha, remi u derbiju u Rimu

Odigrane su tri utakmice 19. kola Serie A.

Roma i Milan su u 19. kolu Serie A odigrali na Olimpicu 1:1. Već u četvrtoj minuti poveli su Giallorossi pogotkom Antonija Ruedigera, a za Rossonere je izjednačio Juraj Kučka u 50. minuti.

Ovaj dvoboj bez pobjednika bi mogla biti posljednja možda i za oba trenera - Romina Rudya Garciju, ali i Milanova Siniša Mihajlovića, koji je čak zaradio i isključenje na utakmici.

Fiorentina je, pak, kod kuće izgubila od Lazija. Za Lazio su zabili Balde Diao Keita (45+1), Sergej Milinković-Savić (90+2) i Felipe Anderson (90+6), dok je počasni gol za Viole postigao Facundo Roncaglia (90+3).

Za Fiorentinu je cijelu utakmicu odigrao Nikola Kalinić, Milan Badelj je izašao iz igre u 60. minuti, a Ante Rebić ostao na klupi.

U trećem susretu dana Carpi je kod kuće pobijedio Udinese s 2-1, a za goste je Stipe Perica igrao do 58. minute.