Svi se žalili

Ronaldo ljutit: 'Ima otvorenu ranu, ne znam koliko je ozbiljno'

Bugarski Ludogorec umalo je uzeo bod protiv Real Madrida u Sofiji.

Nakon poraza 1-2 od Real Madrida igrači bugarskog Ludogoreca žalili su se na suca Škota Craiga Thomsona, koji je dosudio dva penala za goste, dok je Cristiano Ronaldo ocijenio da su domaćini bili previše grubi.

"Bilo je puno grubosti, kao da igramo ragbi. Pred kraj susreta dobio sam jak udarac, i to je bilo vrlo ružno. Imam otvorenu ranu i tek ću vidjeti koliko je ozljeda ozbiljna", rekao je Ronaldo za španjolske medije.

Ludogorec je poveo već u 6. minuti golom Marcelinha. Real je u 10. minuti mogao izjednačiti, no Cristiano Ronaldo je promašio kazneni udarac. Ipak, 16 minuta kasnije Ronaldo je iz novog kaznenog udarca svladao Vladislava Stojanova. Real je do pobjede stigao golom Karima Benzeme u 77. minuti.