'Možemo mi bolje'

Robert Prosinečki porazom debitirao na klupi Azerbajdžana

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Robert Prosinečki porazom je krenuo na klupi reprezentacije Azerbajdžana...

Azerbajdžan je igrao prijateljsku utakmicu protiv ukrajinskog Šahtara iz Donjecka, koji je slavio s 2:1. Šahtar je poveo preko Douglasa Coste u 37. minuti, da bi u posljednjim minutama prvog poluvremena stvari na početak vratio Aleskerov.

Do sredine drugog poluvremena čekalo se na idući pogodak, ujedno i pobjednički. Strijelac je bio Brazilac Ismaily.

Unatoč porazu Prosinečki nije bio nezadovoljan igrom svoje reprezentacije.

"Dobro smo igrali u prvom poluvremenu. Zadovoljan sam igrom, ali možemo mi i bolje", rekao je osvajač bronačne medalje sa Svjetskog prvenstva u Francuskoj 1998. godine.

Službeni debi na izborničkoj klupi Prosinečki će imati u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 28. ožujka, kada će Azerbajdžan dočekati Maltu. Protiv Hrvatske, u kojoj je bio dio stručnog stožera pod bivšim izbornikom Slavenom Bilićem, igrat će 3. rujna.