'Napad na prvenstvo'

Rijeka komentirala Dinamov penal pa - izbrisali komentar!

O jedanaestercu iz kojeg je Dinamo došao do pobjede još će se dugo pričati.

Potpuni preokret u Kranjčevićevoj Dinamo je realizirao iz, u najmanju ruku, spornog jedanaesterca.

U 67. minuti, pri rezultatu 1:1, Damir Šovšić je u šesnaestercu Zagreba pao nakon kontakta s Bernardom Matićem, a sudac Dalibor Mlakar iz Zagreba pokazao je na bijelu točku s koje je Hodžić donio pobjedu Dinamu.

Komentar na cijelu situaciju dala je i Rijeka, koja je putem svog Twitter profila poručila:

"Simpatičan penal", uz hashtagove 'samo kažemo' i 'napad na prvenstvo'.

Navijači Rijeke s odobravanjem su prihvatili ovaj potez kluba koji ih je nekoliko sati kasnije potpuno razočarao. Naime, Rijeka je izbrisala tweet sa svog profila. Zbog čega i je li netko intervenirao da se to izbriše - vjerojatno nikad nećemo doznati.

Dodajmo kako je 10-ak minuta poslije ovog penala na ulasku u kazneni prostor Dinama pao Anto Gudelj poslije duela sa Petrom Stojanovićem, činilo se da je kontakt bio intenzivniji nego u situaciji kad je penal dosuđen za Dinamo, ali Mlakar je ovog puta ostao nijem što je razbjesnila predsjednika Zagreba Dražena Medića kojeg je Mlakar isključio.