Samljeli protivnika

Rijeka nezaustavljiva: Kramarić upisao nova dva gola za 15. pobjedu zaredom!

U utakmici 5. kola Prve hrvatske nogometne lige Rijeka je uvjerljivo pobijedila Slaven Belupo na Kantridi...

Rijeka je pobjedom od 3-0 protiv Belupa stigla do 15. uzastopne pobjede zaredom i tako na najbolji mogući način najavila utakmicu s moldavskim Šerifom.

Kekovim igračima trebalo je samo deset minuta da samelju svojeg protivnika. Sva tri pogotka Farmaceuti su primili u prvom dijelu, a zabili su Tomečak (6. minuta) i dvaput Kramarić (9. i 36.). No, rezultat je mogao biti i puno veći da se domači igrači nisu ispromašivali.

Scorijin sastav izgledao je na Kantridi poput kakvog drugoligaša, individualna kvaliteta Riječana bila je očita.

Najbolji igrač utakmice ponovno je bio Kramarić koji je zaradio ovacije cijelog stadiona nakon što je pogodio mrežu iz sjajnog voleja nakon kornera. Napadač Rijeke trenutno ima na kontu devet golova iz pet utakmica!

Riječani su se nakon trećeg pogotka malo štedjeli, jer ih sljedeći tjedan očekuje iznimno važna utakmica protiv Šerifa u play-offu Europa lige. A Kramarić je u ovom trenutku najbolji igrač nove sezone HNL-a, dok u Dinamu nije mogao dobiti pravu priliku.