Začepio mu usta!

Što je i prema kome Balotelli 'urlikao' nakon gola protiv Irske?

Fantastičnim pogotkom u 90. minuti Mario Balotelli je zacementirao pobjedu Italije protiv Irske 2-0. Njegov suigrač Leonardo Bonucci nakon pogotka je, pak, ''zacementirao'' Balotellijeva usta...

Nevoljama skloni talentirani napadač zbog lakše ozljede koljena nije bio u startnoj postavi Italije u ogledu 3. kola C skupine protiv Irske. No, u 74. minuti je ušao u igru, a irski navijači su ga ''počastili'' s gromoglasnim zvižducima.

Osvetio im se u 90. minuti izvanrednim pogotkom. U prvom trenutku je, kao i obično kada zabije gol, ostao potpuno miran, a onda je krenuo nešto urlikati.

Za pretpostaviti je da su u pitanju bile poruke irskim navijačima i da nisu bile ni najmanje pristojne. Možda se to odnosilo i na talijanskog izbornika Cesara Prandellija koji ga je držao na klupi?

No, nevolje koje bi Balotellija i talijansku reprezentaciju možda mogle i skupo koštati, spriječio je Leonardo Bonucci koji mu je rukom ''začepio usta'' i nije micao ruku sve dok se nije uvjerio da će se temperamentni napadač primiriti...

"Mario je govorio nešto na engleskom, nemam pojma što je to bilo! Nažalost, on je vrlo instinktivan, ali to je i njegova snaga. Bez takve osobnosti, nikada ne bi zabio tako briljantan gol", rekao je Bonucci. (TS)

Dragi navijači na Euru ili u domovini, šaljite nam svoje fotografije navijanja, slavlja i podrške hrvatskoj reprezentaciji na moj.report@novatv.hr. Najbolje ćemo objaviti na našem portalu.