Hazard za tri boda

Srbi isprali rane s Maksimira, Belgija slavila protiv Makedonije!

Osim utakmice Walesa i Hrvatske, u skupini A kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo odigrane su još dvije utakmice.

Srbija je u Novom Sadu pobijedila Škotsku 2:0, a oba pogotka postigao je Filip Đuričić. Belgija je, pak, s 1:0 nadmašila Makedoniju, a strijelac je bio Eden Hazard.

Srpski izbornik Siniša Mihajlović napravio je čak šest izmjena u odnosu na utakmicu protiv Hrvatske u Maksimiru, pa su tako u momčad upali Stojković, Tomović, Fejsa, Milivojević, Basta i Tadić.

Serbia vs Scotland 2:0 GOALS HIGHLIGHTS by footballdaily1

Srbi su dugo lomili otpor žilavih Škota, da bi unutar šest minuta nastavka (59.-65.) dvaput poentirao Filip Đuričić.

Srbima je ovo tek druga pobjeda kvalifikacijskog ciklusa nakon viskog 6:1 trijumfa protiv Walesa.

Kako ste doživjeli veliki preokret i pobjedu u Walesu?

Ukupno glasova:

Belgijancima je pogodak Chelseajeva ofenzivca Hazarda u 62 minuti utakmice bio dovoljan za drugu pobjedu nad Makedoncima unutar četiri dana, čime su zadržali prvo mjesto.