Mora na dodatne preglede

Problemi za Kovača i Hrvatsku: Olić zabio sjajan gol pa se ozlijedio

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić zabio je sjajan pogodak za pobjedu Borussije Dortmund protiv Wolfsburga, no izašao je s terena zbog ozljede.

Ivica Olić izašao je s terena u 80. minuti utakmice između Wolfsburga i Borussije Dortmund nakon što je osjetio zatezanje u mišiću lista.

Olić će u nedjelju s klupskim liječnicima obaviti pregled ultrazvukom, a nakon dolaska u Zagreb u večernjim satima liječnički konzilij hrvatske reprezentacije napravit će pregled nakon kojeg će se odlučiti je li potrebno učiniti dodatnu dijagnostiku, stoji u priopćenju HNS-a.

Olić je, inače, prekrasnim pogotkom donio "Vukovima" pobjedu protiv viceprvaka Europe - u 69. minuti krasno je s ruba šesnaesterca ljevicom pogodio suprotni gornji kut Romana Weidenfellera za pobjedu Wolfsburga od 2:1.