Spas u zadnji čas

Pogodak Capara četvrtfinalna kapara? 'Hrvatski Falcao' opet zablistao!

Hrvatska reprezentacija u futsalu sasvim je blizu plasmana u četvrtfinale Europskog prvenstva kojem je domaćin belgijski Antwerpen…

Poslije velikog iznenađenja i osvojenog boda protiv Španjolske (3-3), na isti je način Hrvatska odigrala i protiv Češke (3-3). Ukoliko Španjolska, kako je i za očekivati, u posljednjem ogledu skupine D slavi protiv Češke, onda će u četvrtfinale iz te skupine zajedno Hrvatska i Španjolska.

Gol za 3-3, samo minutu i pol prije kraja, je zabio Matija Capar i tako doveo Hrvatsku na prag velikog uspjeha. Ranije su pogotke za Hrvatsku zabili Jelovčić i Marinović u 14. i 16. minuti, čime su do poluvremena okrenuli vodstvo Češke od 1-0.

No, u nastavku je Češka bila ta koja je okrenula rezultat (s 1-2 na 3-2), ali se potom kao spasitelj, baš kao i protiv Španjolske, ukazao Capar. (TS)