Na vrhu liste

Inter opet „iskopao“ rasnog strijelca: Puljić zabio dva gola Istri

Inter je u Zaprešiću protiv Istre 1961 odigrao 2-2...

U posljednjem susretu 18. kola Prve HNL u ponedjeljak je Inter u Zaprešiću protiv Istre 1961 odigrao 2-2 (1-1).

Domaćini su poveli prekrasnim pogotkom svog najboljeg strijelca Jakova Puljića u 16. minuti, koji je lobom sa 25 metara svladao neopreznog vratara Istre.

Ipak, gosti do poluvremena uspijevaju izjednačiti. Nakon ubačaja sa lijevog boka Goran Roce u 42. minuti zabija za 1-1.

Inter ponovno dolazi do vodstva u 51. minuti, a strijelac je opet Jakov Puljić, ovaj puta pogađa glavom. To mu je osmi pogodak u sezoni i dijeli prvo mjesto liste najboljih strijelaca sa Gorgonom iz Rijeke.

U završnici utakmice, u 84. minuti, Istra je izborila remi pogotkom Brazica Lucija sa 18 metara.

Utakmica je odigrana na stadionu ŠRC Zaprešić pred 300 gledatelja, a sudio je Bruno Marić iz Daruvara.

STRIJELCI: 1-0 Jakov Puljić (16), 1-1 Goran Roce (42), 2-1 Jakov Puljić (51), 2-2 Lucio (84).