Modriću sat vremena

VIDEO Real sredio Eibar, Ronaldo nakon godinu dana zabio iz slobodnjaka!

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić igrao je do 61. minute za Real Madrid koji je u prvom susretu 31. kola španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeu rutinski svladao Eibar s 3-0 (2-0).

Utakmica je bila odlučena već nakon prvih pola sata kada su Cristiano Ronaldo (21) i Javier Hernandez (31) doveli 'kraljevski' klub u vodstvo od 2-0. Sve je počelo u 21. minuti kada je Ronaldo iz slobodnog udarca zabio za vodstvo. Pomogao mu je pritom i gostujući vratar Irureta koji nije baš najbolje reagirao.

Bio je to prvi pogodak Ronalda iz slobodnog udarca nakon gotovo godinu dana, posljednji put zabio je krajem travnja prošle godine protiv Bayerna.

Točno deset minuta poslije na 2:0 povisio je Chicharito koji je odlično glavom reagirao nakon ubačaja Arbeloe, da bi konačni rezultat postavio Jese Rodriguez (83) u završnici dvoboja.

Ovom pobjedom drugi Real se vodećoj Barceloni približio na samo bod zaostatka, sada ima 73 boda, a Barcelona, koja od 20 sati gostuje kod Seville, 74.

Eibar je 14. sa 31 bodom, šest više od 18. Almerije koja se nalazi u zoni ispadanja.