Teško gostovanje

VIDEO Vratio se Modrić, Isco izvukao Real koji je opet pretekao Barcu

Katalonci su poslijepodnevnim trijumfom nekoliko sati bili na vodećoj poziciji, sve do utakmice Reala u Baskiji.

Real Madrid je pobijedio Osasunu s 3:1 u Pamploni i ponovno je lider Primere. Pobjedom kod Osasune Kraljevski klub je vratio prvo mjesto od Barcelone koja u ranijem dvoboju torpedirala Alaves sa šest komada.

Cristiano Ronaldo je u 24. minuti donio vodstvo Realu, ali devet minuta kasnije je Sergio Leon izjednačio.

Do nove prednosti Real stiže u 62. minuti kada je strijelac bio Isco da bi trijumf gostiju potvrdio Lucas Vazquez u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U sastav Reala se nakon izbivanja zbog ozljede vratio Luka Modrić koji je na terenu proveo svih 90 minuta i u 28. dobio žuti karton.

Mateo Kovačić je u 88. minuti zamijenio Isca.