Bravo majstore

VIDEO Gol Modrića otvorio Realu put prema pobjedi, zabio i Ronaldo!

U šestom kolu Primere Real Madrid je gostovao kod Villarreala.

Na El Madrigalu je Real slavio protiv Villarreala s 2:0 i stigao do četvrte ovosezonske pobjede u Primeri.

Luka Modrić je postigao prvi zgoditak na utakmici u 32. minuti kada je udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio sami kut vrata Villareala.

Drug zgoditak postigao je Cristiano Ronaldo u 40. minuti na dodavanje Karima Benzeme. Realu je to četvrta uzastopna pobjeda u Primeri i Ligi prvaka.

Inače, Modrić je bio jedan od najboljih pojedinaca utakmice.

Dodajmo kako je Ronaldo u Portugalac u ovoj utakmici lovio treći uzastopni ligaški hat-trick, što nitko drugi u povijesti španjolske lige nije napravio. U zadnja dva kola Ronaldo je zabio sedam golova (tri u La Coruni kod Deportiva i četiri protiv Elchea na Santiago Bernabeuu, ali u Villarrealu je ostao na jednom pogotku.