Golijada u Michiganu

VIDEO Neočekivani junaci Reala srušili Chelsea, Hazard spašavao

Nakon poraza 3-1 od PSG-a, Real Madrid pobijedio je Conteov Chelsea s 3-2 na Intenational Champions kupu u Michiganu...

Europski prvak vodio je 3-0 na poluvremenu zahvaljujući izvrsnom nastupu lijevog beka Marcela koji je u razmaku od sedam minuta zabio čak dva pogotka. Nakon njega je sjajni pogodak za 3-0 zabio Mariano Diaz.

Međutim, Chelsea je dominirao u drugom poluvremenu i do kraja utakmice uspio je smanjiti rezultat na 3-2. Najbolji pojedinac u Conteovoj momčadi bio je Eden Hazard, koji je ušao u igru tek u nastavku, ali je uspio dva puta svladati vratara Reala.

Doduše, Real je bio bez velikog trojca u napadu. Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Gareth Bale nisu konkurirali za ovu utakmicu, ali nisu nastupili ni Kroos, Sergio Ramos i Luka Modrić. Tako da je kombinirana momčad Reala ostvarila vrlo dobar rezultat.

S druge strane, Conte ne može biti zadovoljan sa svim igračima. Neki nisu impresionirali i bit će u teškoj poziciji da izbore mjesto u prvih 11.

Utakmicu na Michigan stadionu inače je pratilo preko 100 tisuća ljudi.