Nova tri boda

Promiješani Dinamo rutinski protiv Belupa, proradio Henriquez!

Nogometaši aktualnog hrvatskog prvaka Dinama u utakmici 8. kola Prve HNL pobijedili su na Maksimiru Slaven Belupo s 3-0 (2-0)...

Dinamo se nakon plasmana u Ligu prvaka uspješno apsolvirao i sljedeću prepreku u prvenstvu. Promiješani sastav 'modrih' rutinski je odradio utakmicu i u prvom poluvremenu osigurao pobjedu.

Utakmicu na Maksimiru između Dinama i Slaven Belupa pratilo je oko 1000 gledatelja, a sudio je Jurica Mihalj iz Velike Mlake.

Dinamo je došao u vodstvo autogolom Parackog u 11. minuti, koji je nespretnom reakcijom svladao svog vratara. U 44. minuti je Angelo Henriquez odlično pucao glavom nakon ubacivanja Ćorića za 2-0. Konačnih 3-0 postavio je Rumunj Metel preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 77. minuti.

Strijelci: 1-0 Paracki (11-ag), 2-0 Henriquez (44), 3-0 Metel (77)