Lijepi jubilej

VIDEO Atletico stigao Barcu uz 100. gol Fernanda Torresa

I nakon ovog kola Atletico ostaje prvi među madridskim klubovima.

Nakon što su prije tjedan dana izgubili od Barcelone 1:2, nogometaši Atletico Madrida u subotu su u 23. kolu pobijedili Eibar sa 3:1, a Fernando Torres zabio je 100. gol u karijeri u dresu Atletica.

Eibar je poveo golom Keka u 47. minuti, a onda je uslijedio preokret. José Giménez je u 57. pogodio za 1:1, a potom je Saúl Niguez u 63. minuti doveo Atletico u vodstvo 2:1. Pobjedu Atletica potvrdio je u 90. minuti Fernando Torres, koji igrao posljednjih 15 minuta.

Torres je igrao za Aletico od 2001. do 2007., a u klub se vratio prije godinu dana.

Na ljestvici Primere vodeća Barcelona ima 51 bod i dvije utakmice manje. Slijedi Atletico, koji ima također ima 51 bod, a treći je Real sa 47.

U nedjelju Barcelona i Real Madrid gostuju kod momčadi koje se bore za opstanak. Levante dočekuje Barcu, a Granada ugošćuje Real.