Bolognea slavilu Veroni

Prekinut pobjednički niz Milana

Nakon tri uzastopne pobjede, AC Milan je pokleknuo na svom San Siru odigravši u subotu u 12. kolu nogometnog prvenstva Italije 0-0 protiv Atalante.

Gosti su imali tri odlične prilike u drugom poluvremenu, ali 16-godišnji vratar Gianluigi Donnarumma odličnim je obranama spasio domaćine.

Nogometaši Bologne slavili su na gostovanju kod Verone s 2-0. Strijelci za drugu uzastopnu pobjedu Bologne bili su Giaccherini u 6. minuti i Donsah u 14. minuti.

U nedjelju vodeće momčadi Inter i Fiorentina gostuju. Perišićev i Brozovićev Inter gostuje kod Torina, a Fiorentina, za koju igraju Kalinić, Badelj i Rebić, mora u Đenovu kod Sampdorije. Napoli dočekuje Udinese, a derbi kola igra se u talijanskoj prijestolnici gdje se sastaju Roma i Lazio.