Prijateljske utakmice

Poljska pobijedila Srbiju, Slovenija Makedoniju

Nogometne reprezentacije Poljske, Rumunjske i Slovenije ostvarile su pobjede u prijateljskim susretima.

Poljska je pobijedila Srbiju, Rumunjska je slavila protiv Litve, a Slovenija je bila bolja od Makedonije. Sve tri utakmice završile su rezultatom 1-0.

Poljska koja će ovoga ljeta nastupiti na EP-u, pobijedila je Srbiju golom Jakuba Blaszczykowskog u 28. minuti.

Uspješan je bio još jedan sudionik skorašnjeg EURO-a, Rumunjska koja je u Giurgiju porazila Litvu 1-0. Pogodak odluke postigao je Nicolae Stanciu u 65. minuti.

Slovenija je u Koperu pobijedila Makedoniju 1-0, a jedini pogodak u utakmici postigao je napadač Rijeke Roman Bezjak u 58. minuti.