Slavlje u Dortmundu

VIDEO Niko Kovač srušio Schalke, Halilović debitirao u Bundesligi

Borussija Dortmund i Eintracht Frankfurt ostvarili su pobjede u 1. kolu Bundeslige.

Borussija Dortmund i Eintracht su pobjedama otvorili novo njemačko prvenstvo, dok je za HSV debitirao hrvatski reprezentativac Alen Halilović.

HSV je doma odigrao 1-1 protiv Ingolstadta, a Halilović je ušao u 66. minuti u svoj prvenstvenom prvijencu za klub iz Hamburga. Borussia Dortmund je na svom stadionu pobijedila Mainz s 2-1, a oba gola za "žuto-crne" zabio je Pierre-Emerick Aubameyang, dok je za Mainz u sudačkoj nadoknadi zabio Japanac Muto.

Eintracht je također pobjedom startao u novu sezonu, a momčad Nike Kovača je kod kuće s 1-0 pobijedila Schalke. Jedini gol je postigao Meier u 12. minuti, a isti igrač je u 68. minuti zapucao kazneni udarac. Wolfsburg je slavio na gostovanju kod Augsburga s 2-0, a Josip Brekalo je ostao na klupi gostiju.