Aalborgu remi

Play-off Lige prvaka: Niti jedan domaćin nije slavio, Celtic i Maribor remizirali

Odigrano je i ostalih pet utakmica prvog kruga play-offa Lige prvaka.

Nakon večerašnjih susreta završene su prve utakmice play-offa Lige prvaka. Celtic, koji je za zelenim stolom prošao Legiju nakon 1:6 na terenu, uspio je doći do važnih 1:1 u Mariboru. McGergor je šokirao Ljudski vrt već u 6. minuti, a konačni rezultat postavio je Damjan Bohar već u 14. minuti.

Dinamov krvnik Aalborg također nije uspio slaviti na svom stadionu. APOEL odlazi kući na Cipar također s 1:1. To je rezultat s kojim je zadovoljan i bjeloruski BATE Borisov koji se s 1:1 vraća iz Bratislave gdje je igrao protiv Slovana.

Zanimljivo, večeras nije slavio niti jedan domaćin. Porto je pobijedio u Lilleu golom Meksikanca Hectora Herrere, dok je Zenit slavio u Liegeu kod Standarda istom rezultatom. Strijelac je bio Šatov.

Prve utakmice play-offa Lige prvaka, srijeda:

Aalborg - APOEL Nikozija 1-1 (Thelander 16 / Vinicius 54)

Lille - Porto 0-1 (Herrera 61)

Maribor - Celtic 1-1 (Bohar 14 / McGregor 6)

Slovan Bratislava - BATE Borisov 1-1 (Vittek 80 / Jablonski 44-autogol)

Standard Liege - Zenit St Petersburg 0-1 (Šatov 16)

U utorak su igrali:

Bešiktaš - Arsenal 0-0

Napoli - Athletic Bilbao 1-1 (Higuaín 68/ Muniain 41)

Kopenhagen - Bayer Leverkusen 2-3 (Joergensen 9, Amartey 13/ Kiessling 5, Bellarabi 31, Son Heung-Min 42)

RB Salzburg - Malmoe 2-1 (Schiemer 16, Jonatan Soriano 54/ Forsberg 90+1)

Steaua - Ludogorec 1-0 (Chipciu 88)