Veliki preokret Intera

VIDEO Perišić junak Intera: Ušao s klupe i srušio Juve na Meazzi!

U velikom derbiju 4. kola Serie A Inter je u Milanu pobijedio prvaka Juventusa s 2-1, a pobjednički gol je zabio Ivan Perišić.

Inter je do pobjede došao preokretom nakon što je Juventus poveo u 66. minuti preko Stephana Lichtsteinera. U 68. minuti je izjednačio Mauro Icardi, a u 78. minuti Perišić je glavom donio veliku pobjedu Interu.

Perišić je ušao u igru u 69. minuti, Marcelo Brozović nije bio u zapisniku, a kod Juventusa je Mario Manžukić neočekivano počeo utakmicu i izašao je u 74. minuti, dok je zadnjih 10 minuta igrao i Marko Pjaca. Inter je susret završio s deset igrača nakon što je u zadnjoj minuti isključen Ever Banega.

Juventusu je ovo prvi poraz ove sezone, a Inter je stigao do druge pobjede. Na ljestvici vodi Napoli s 10 bodova, Juventus ima 9, a Roma Lazio, Chievo i Inter po sedam bodova.