breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Ključna utakmica

Osijek u derbiju začelja protiv Zadra do pobjede u sudačkoj nadoknadi

U susretu 29. kola Prve HNL Osijek je pobijedio Zadar 2-1 (1-1).

U jednoj od ključnih utakmica u borbi za prvoligaški spas Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedio Zadar 2-1 prepustivši začelje ljestvice Zadranima.

Osijek je stigao do iznimno važna tri boda golom Nevena Laštra u drugoj minuti sudačke nadoknade. Osijek je poveo golom Antonia Peroševića u šestoj minuti, a izjednačio je Ivan Pešić u 24. minuti. Zadrani su od 83. minute igrali bez isključenog Želimira Terkeša.

Sedam kola prije kraja prvenstva na vrhu je Dinamo sa 71 bodom, Rijeka je druga sa 59 bodova, a Lokomotiva na trećoj poziciji sa 42 boda. Osijek je današnjom pobjedom prepustio Zadranima začelje ljestvice. Oba sastava imaju po 27 bodova, no Osijek ima bolju razliku pogodaka. Večeras se još sastaju Slaven Belupo i Zagreb.