Neumorna igračina

Pogledajte gol neuništivog Olića: Zabio za samo 22 sekunde!

U bavarskoj prijestolnici upravo je popularni Ola inicirao preokret Zehcigera.

Ivica Olić je postigao svoj peti gol među njemačkim drugoligašima, otkako je ovog ljeta stigao u 1860 München.

U 20. kolu je njegov klub na Allianz Areni s 2:1 svladao Karlsruher, a preokret je inicirao upravo Olić, u 57. minuti utakmice, samo 22 sekunde nakon što je ušao u igru, zamijenivši Danca Christiana Gytkjaera.

Olić je u gužvi pred golom gostiju bio najprisebniji i izjednačio je rezultat (Karlsruher je vodio od 48. minute preko Figuerasa).

U prvoj minuti sudačke nadoknade gosti su ostali s igračem manje jer je isključen Promel da bi pobjedu Zehcigerima donio Kai Bulow u petoj minuti nadoknade.

U nastavku sezone Oliću, koji igra odlično i na pragu 38. rođendana, i Zehcigerima je glavni cilj sačuvati drugoligaški status (trenutno su pet bodova od zone ispadanja).

Ivica Olic GOAL HD - Munich 1860 1-1 Karlsruher... by 87taras