Predsezonske utakmice

Olić zabio u pobjedi 'Vukova', Mandžukić debitirao za Atletico!

Nogometaši Wolfsburga slavili su u predsezonskom pripremnom ogledu protiv austrijskog prvoligaša Altacha s 3-1, a među strijelce se za pobjednički sastav upisao i Ivica Olić...

Nakon 3-1 poraza u prijateljskom ogledu protiv njemačkog drugoligaša Bochuma prošlog petka momčad Dietera Heckinga upisala je istovjetnu pobjedu.

Maximilian Arnold zabio je iz dalekometnog udarca netom prije završetka prvog poluvremena, dok je hrvatski napadač postigao drugi gol na susretu u 49. minuti za vodstvo Wolfsburga 2-0. Treći je gol za "vukove" samo četiri minute kasnije zabio Naldo, dok je utjehu Altachu donio Kamerunac Louis Ngwat-Mahop 15 minuta prije kraja.

Aktualni prvak Španjolske odigrao je prijateljsku utakmicu protiv Numancije, a Mario Mandžukić dobio je 30-ak minuta u debiju. Atletico je na kraju slavio golom Hernandeza u 45. minuti susreta, a Mandžo je najbolju priliku imao u 17. minuti kada je njegov pokušaj otišao pokraj gola. (TS)