Kasni pogodak

Nije pomogao ni Neymar: Brazil izgubio u reprizi finala Cope

Uz europske kvalifikacije, ovih dana igrale su se brojne prijateljske utakmice.

Reprezentacija Brazila (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Reprezentaciju Brazila porazio je Perua s 1:0 u prijateljskoj utakmici koja se igrala u Los Angelesu.

Na stadionu Los Angeles Memorial Coliseum odigrana je repriza finala ovogodišnje Copa Americe.

Tada su Brazilci na svojoj Maracani u Rio de Janeiru slavili i osvoji kontinentalni trofej, a dva mjeseca kasnije Peruanci su dobili kakvu-takvu utjehu.

U 84. minuti dosuđen je slobodnjak za Peru na samom rubu šesnaesterca na desnoj strani. Neugodnu loptu u peterac je uputio Yoshimar Yotun, a tamo ju je glavom u mrežu proslijedio Luis Abram.

Pokušali su Brazilci do kraja uzvratiti i izbjeći poraz, ali nisu uspjeli.

Njihov izbornik Tite u drugom je poluvremenu, još dok je rezultat bio 0:0, posegnuo za brojnim promjenama. Između ostalih ušao je i Neymar, ali je peruanski vratar Pedro Gallese bio nesavladiv.

Lautaro Martinez (Foto: AFP) Nova argentinska zvijezda: Hat-trick za 22 minute, malo tko je plakao za Messijem divider